دکتر محمدجعفر ایرانی: در مراسم معارفه سرپرست جدید معاونت حقوقی

  • صفحه اصلی
  • وبلاگ
  • دکتر محمدجعفر ایرانی: در مراسم معارفه سرپرست جدید معاونت حقوقی

دکتر محمد جعفر ایرانی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در مراسم معارفه سرپرست جدید معاونت حقوقی و نظارت بانک و سرپرست جدید مدیریت امور حقوقی اظهار داشت: این بانک به واسطه ماموریت های متعدد و تکالیف برخاسته از طرحهای ملی، در مقاطع زمانی مختلف نیازمند نقدینگی جهت پیشبرد امور می باشد و همکاران معاونت مالی و پشتیبانی با بکارگیری تدابیر متنوع، در مدیریت جریان های نقدینگی و مالی به نحو مناسبی عمل نموده اند.

دکتر ایرانی افزود: سرپرست جدید معاونت حقوقی و نظارت بانک توسعه تعاون از مدیران با تجریه و شناخته شده است که سالها مسئولیت و راهبری مالی بانک را بر عهده داشته و چندین سال را نیز در مدیریت واحد نظارتی و بازرسی بانک انجام مسئولیت داشته است.

دکتر ایرانی خاطر نشان کرد: در معاونت حقوقی و نظارت بانک توسعه تعاون، اندوخته مناسبی از سرمایه انسانی و دانش ضمنی بانک نهفته است و همکاران امور حقوقی بانک و ادارات بازرسی بانک با در اختیار داشتن همکارانی دلسوز، متعهد و کار بلد، همواره در ارائه مشورت و ترسیم چارچوب ها به واحدهای صف نقش موثری در ارتقای سطح کارآمدی و بهره وری واحدها داشته و همکاران را در مسیر صحیح خدمتگزاری هدایت می کنند.

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: انتقال تجارب و اشتراک اطلاعات از سوی مدیران و خبرگان بانک می تواند به تشکیل دانش ضمنی و نیز جانشین پروری در بانک کمک نماید و از مهمترین خصوصیات و ویژگی های سرپرست جدید معاونت حقوقی و نظارت بانک توسعه تعاون نیز همین رویکرد و انتقال تجربیات به همکاران بوده است.

ایرانی همچنین با معرفی سید امیر حسین موسوی سرپرست جدید مدیریت امور حقوقی گفت: ایشان نیز از همکاران متخصص، متعهد، کاربلد و برآمده از مجموعه بانک است که می تواند با تعامل و هماهنگی با همکاران، مسائل حقوقی بانک را راهبری نماید.

محمد ذوالفقاری معاون مدیر عامل بانک توسعه تعاون در امور مالی و پشتیبانی که با حفظ سمت به عنوان سرپرست جدید معاونت حقوقی و نظارت بانک منصوب گردیده است اظهار داشت: رهنمودهای مدیر عامل بانک مسیر را برای واحدهای ستادی و اجرایی بانک مشخص نموده است و بانک با تکیه بر راهبردها و اهداف و سیاست ها و بکارگیری ابزارها می تواند مسیر بانکداری توسعه ای را به شکل بهتری ادامه دهد.

ذوالفقاری افزود: سرمایه انسانی به عنوان محور برنامه های تحولی بانک مطرح است و برنامه این است تا همکاران با تخصص و آگاهی از جدیدترین مسائل بانکی و با تعهد به ذینفعان و سازمان و با بهره مندی از ارزشها، بتوانند سطح کارآیی و اثربخشی واحدها را ارتقا دهند و برنامه های تحولی بانک در کوتاه مدت به ثمر بنشیند.

در این جلسه رسول ارجمند مدیر امور سرمایه انسانی، سید حسن حسینی مطلق سرپرست دفتر مرکزی حراست و روسا و معاونین ادارات‏ زیر مجموعه معاونت حقوقی و نظارت حضور داشتند.

نظرات کاربران
  • پاسخ
    ناشناس
    ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۱

    درود بر دکتر ایرانی گرانقدر و تلاش بی وقفه ایشان در راه رشد بانک توسعه تعاون

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.