دکتر محمدجعفر ایرانی : تبیین ظرفیت های بانک توسعه تعاون و سازمان غذا و دارو برای افزایش همکاری ها

  • صفحه اصلی
  • وبلاگ
  • دکتر محمدجعفر ایرانی : تبیین ظرفیت های بانک توسعه تعاون و سازمان غذا و دارو برای افزایش همکاری ها
دکتر محمدجعفر ایرانی-غذاودارو

دکتر محمد جعفر ایرانی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در نشستی با مدیران سازمان غذا و دارو ضمن تقدیر از فعالیت‌های موثر و اقدامات لازم در ایام گذشته به ویژه دوران کرونا گفت: دستگاه‌های اجرایی در پیشبرد وظایف تخصصی خود نیاز است تا همکاری و تعامل کافی با دستگاه‌های همکار داشته باشند.

دکتر ایرانی افزود: دولت به عنوان مهمترین نهاد اجتماعی، وظیفه سازماندهی دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌ها را در مسیر خدمت‌رسانی به مردم بر عهده دارد و دستگاه‌ها و سازمان‌ها نیز در صدد هستند تا رضایت ذینفعان و عموم مردم را فراهم سازند.

ایرانی گفت: بخشی از فعالیت سازمان غذا و دارو ایفای نقش نظارتی، سیاستگزاری و راهبردی در رعایت امنیت غذایی و سلامت تغذیه‌ای آحاد جامعه است و رعایت موازین و استانداردها در این زمینه می‌تواند بنگاه‌ها و صنایع غذایی و دارویی را در مسیر صحیح فعالیت قرار داده و مقبولیت این صنایع را در سطح ملی و بین‌الملل افزایش دهد.

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: این بانک در اجرای تبصره ۱۸ قانون بودجه و طرح اشتغال روستایی تاکنون بسیاری از واحدهای صنعت غذایی و دارویی کشور را تامین مالی نموده است و چنانچه این سازمان مسیرهای همکاری را در حوزه‌های بانکی، تامین مالی و فناوری بانکی مد نظر داشته باشد بانک توسعه تعاون می‌تواند نقش عاملیتی خود را به نحو مناسبی به اجرا درآورد.

دکتر ایرانی گفت: دشمن با ترویج تحریم‌های ناجوانمردانه، معیشت و سلامت مردم را هدف قرار داده و در این مبارزه ی نامتوازان، نقش دستگاه‌های متولی این حوزه‌ها بیش از پیش مشخص گردیده است. وی گفت: بانک توسعه تعاون آمادگی همکاری، تعامل، مشارکت و هم‌افزائی فی‌مابین بانک متبوع و سازمان غذا و دارو را دارد .

دکتر فرامرز خدائیان مدیرکل امور فرآورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو نیز ضمن تاکید بر تقویت بیشتر همکاریها گفت: وظایف و تکالیف توسعه ای و نقش حمایتی هر دو دستگاه موید آن است که می‌توان به یک سند تفاهم و مشترک در جهت اهداف عالیه هر دو دستگاه و تامین رضایت حرکت نمود .در این جلسه آقایان میرزاخانی مدیرمرکزآموزش وپژوهش،عاشقی رئیس اداره کل آموزش و سرین رئیس اداره کل پژوهش عضوهیات مدیره بانک را همراهی می کردند.

نظرات کاربران
دیدگاه خود را بیان کنید