دکتر محمدجعفر ایرانی : نگاه اجتماعی ویژه بانک توسعه تعاون جدای از وظایف بانکداری است

  • صفحه اصلی
  • وبلاگ
  • دکتر محمدجعفر ایرانی : نگاه اجتماعی ویژه بانک توسعه تعاون جدای از وظایف بانکداری است
دکتر ایرانی عضو هیات‌مدیره بانک توسعه تعاون در بازدید از شعبه شهرستان خوی، ضمن قدردانی از زحمات همکاران در شرایط بحرانی این شهر، و استمرار ارائه خدمات به مشتریان در شرایط سخت از ایشان تقدیر نمود.

محمدجعفر ایرانی نقش درگاه‌های الکترونیکی در ارائه خدمات به مشتریان را یکی از مهم‌ترین ابزارها و رویکرد بانک عنوان و گفت: افزایش ضریب نفوذ بانکداری الکترونیکی از عوامل پیشبرد اهداف بانک متبوع از یک‌طرف و ایجاد رضایت در مشتریان و سرعت بخشیدن به عملیات بانکی در مدیریت زمان ازسوی دیگر، ارزشمند و قابل توجه است.

دکتر ایرانی افزو د: سعه‌صدر در برخورد با مشتریان در شرایط بحرانی شهر زلزله‌زده خوی را اولویت اول کاری همکاران برشمرد و خواستار رفتار همراه با عطوفت با مشتریانی شد که در شرایط کنونی این شهر، از شرایط روحی مناسبی برخوردار نیستند.

محمدجعفر ایرانی گفت : تفاوت نگاه مجموعه بانک توسعه تعاون نسبت به مشتریان نگاهی تعاملی و دو سویه است که خانواده تعاون را به یکدیگر نزدیک و موجب خلق فرصت و ارزش‌آفرینی شده است.
دکتر ایرانی در بازدید از شرکت پارس فیلم خوی تولیدکننده سلفون‌های صنعتی و غذایی گفت: ایجاد ارزش‌افزوده برای محصولات پتروشیمی را برای صادرات غیرنفتی از ضروریت‌های اقتصادی کشور برشمرد که علاوه بر جلوگیری از خام‌فروشی، کمک شایانی به تحقق صادرات غیرنفتی خواهد کرد.
محمدجعفر ایرانی در ادامه سفر به خوی ضمن بازدید از کمپ‌های موقت اسکان زلزله‌زدگان این شهرستان از نزدیک پیگیر خدمات‌رسانی تیم‌های امدادی و مساعدت همکاران استان و شعبه خوی شد.

ایرانی در بازدید میدانی مناطق زلزله‌زده گفت : سرعت اسکان، خدمات‌دهی، مدیریت بحران و ایجاد امنیت لازم در منطقه قابل تأمل و تقدیر است.

نظرات کاربران
دیدگاه خود را بیان کنید